Jakie są najlepsze samochody dostawcze Ford do zakupu w 2021 roku?

Jakie są najlepsze samochody dostawcze Ford do zakupu w 2021 roku?

Najlepsze samochody dostawcze Ford do zakupu w 2021 roku

Najpopularniejsze samochody dostawcze Ford zaprojektowane specjalnie na 2021 rok:

Ci, którzy szukają nowoczesnego, wydajnego i przystępnego cenowo samochodu dostawczego, mogą skorzystać z szerokiej gamy oferowanych przez Ford samochodów dostawczych w 2021 roku. Mniejsze modele Forda zapewnią wielką oszczędność paliwa, z kolei większe modele oferują doskonały podział ładunku i zwiększoną trwałość. Aby pomóc ci w twoich poszukiwaniach, przedstawiamy poniżej najlepsze dostawcze samochody Ford, które warto wziąć pod uwagę w 2021 roku.

Nazwa modelu Typ nadwozia Kategoria pojazdu
Transit Connect Van Lekki samochód dostawczy
Transit Courier Van Lekki samochód dostawczy
Transit Custom Van Średni samochód dostawczy
Transit Connect MiniVan Średni samochód dostawczy
Transit Ciężarowy Ciężki samochód dostawczy

Samochody dostawcze marce Ford są dobrze zaprojektowane, a niski koszt zakupu sprawia, że są zdecydowanie najlepszą opcją dla tych, którzy chcą wydawać mniej pieniędzy, ale niepowód na tym wytrzymałość. Te dostawcze pojazdy Ford są wysokiej jakości, wytrzymałe, wydajne i oferują zwiększoną trwałość, która jest niezbędna w transporcie. Wybór odpowiedniego modelu samochodu dostawczego wpłynie bezpośrednio na twoje codzienne doświadczenia, dlatego zalecamy dokładnie przeczytać opisy poniżej.

Najlepsze samochody dostawcze Ford na 2021 rok

Jak wybrać właściwą dostawczą marki Ford?

Samochody dostawcze Ford są niesamowitymi maszynami, zapewniającymi wytrzymałość i niezawodność w niezwykle konkurencyjnych cenach. Oferują one wyjątkowy zasięg oraz wydajność i funkcje osobistego użytku w połączeniu z wysoce przystępnymi cenami transportu i jazdy. Zastanów się, jaka dostawczna marki Ford będzie dla ciebie najlepsza – od samochodu typu pickup po samochody typu van, w 2021 roku wybór godnych uwagi samochodów dostawczych tej marki jest bardzo szeroki. Aby pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji, poniżej znajdziesz naszą szczegółową listę wysoce zalecanych samochodów dostawczych Ford:

 • Ford EcoSport
 • Ford Ranger
 • Ford Transit
 • Ford Transit Connect
 • Ford F-Series Super Duty
 • Ford E-Series Vans
 • Ford Transit Custom

Każdy z tych samochodów charakteryzuje się doskonałą wydajnością i niskimi kosztami eksploatacji. Co więcej, każda z tych opcji zapewni dużo miejsca na przewożenie towarów i łatwość obsługi. Wybierz najlepszy model dla swoich potrzeb w 2021 roku na podstawie skalowanego przestrzennego wyposażenia, wydajności silnika i sposobu jazdy.

NASZA OCENA POJAZD PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE
GODNY UWAGI Ford EcoSport Czterocylindrowy silnik benzynowy, napęd na przednią oś, skrzynia biegów 6-biegowa
POLECANY Ford Ranger Czterocylindrowy silnik turbo-diesel, napęd 4×4, skrzynia biegów 10-biegowa
TOPOWY MODEL Ford Transit Sześciocylindrowy silnik wysokoprężny, napęd na przednie koła, skrzynia biegów 10-biegowa

Najlepsze Samochody Dostawcze Ford do Zakupu w 2021 roku

Kupowanie samochodu dostawczego Ford w 2021 roku

Samochody dostawcze Ford cieszą się popularnością wśród klientów z wielu różnych branż. Są one równie popularne jako samochód towarowy, dotrzeć do ciężkiego sprzętu, jak również jako szybki lokalny środek transportu. W 2021 roku odkryjesz, że oferują świetną wartość w porównaniu do innych pojazdów dostawczych na rynku, gdyż mają świetny stosunek jakości do ceny. Najlepsze samochody dostawcze Ford w 2021 roku to:

 • Ford Transit
 • Ford Transit Custom
 • Ford Ranger
 • Ford F-150

Najważniejsze cechy Ford Transit są te same, co w latach poprzednich. Pojazd posiada mocny, trwały silnik, zarówno benzynowy, jak i wysokoprężny lub hybrydowy, który dostarczy Ci mocy i wytrzymałości. Siła przeniesienia momentu obrotowego w pojazdach hybrydowych jest tak dobra, że jest wystarczająca do napędu wszystkiego, od samochodów osobowych po ciężarowe. Istnieje wiele wersji przerobowych i opcji dostawy, aby dostosować samochód do Twoich potrzeb.

Modele Max. ładowność (kg) Masa Własna (kg) Max. zasięg (km)
Ford Transit 2.201 2.046 1.609
Ford Transit Custom 2.094 2.045 1.372
Ford Ranger 1.541 2.135 1.599
Ford F-150 2.058 2.118 1.976

Sprawdź te cuda techniki samochodowej, jeśli szukasz dodatkowej pojemności, niezawodności i wytrzymałości samochodu dostawczego.Kliknij w link, aby dowiedzieć się, jakie samochody dostawcze Ford są najlepsze do zakupu w 2021 roku: https://www.autonobile.pl/nowosci/detale/134/samochody-dostawcze-ford-transit.